9 Şubat 2010 Salı

ma vie en l'airresmen hayatımın romantik komedilerinden birini buldum.çok tatlı ve muhteşem bi filmdi ya.jeux denfants dan bildiğimiz marion cotillardında oduğu mükemmel fransız filmi:)
sanki son dönemdeki konuşmalarımızı duymuş gibi :)havada doğum yapmış ve annesinin doğum sırasında ölmüş annesi dolayısıyla uçağa binmekten korkan bi adam, aşık olduğu,hoşlandığı kızlardan bi şekilde bu yüzden ayrılmak zorunda kalmış. en yakın arkadaşı ludo ise gerçekten biraz bana benzemesindenmi bilmem en sevdiğim karakter oldu kendisi:D kobe ineğine özenen ve bütün gün yatıp bira içen, bir de masaj yapılmasını bekleyen ev işgalcisi karakter.birde hiç konuşmayan sadece tek kelimeyle cevaplar veren sevgili çok hoştu gülmekten öldüm.asansörün düşüp ölme olasılığı uçağın düşüp ölme olasılığından yüksektir!!!

on s'fait des langues
en ford mustanget bang !
on embrasse
les platanes
"mus" à gauche"tang" à droite
et à gauche, à droite

yatak mahremdir. orada sevişir, orada düş görür, orada son nefesinizi verirsiniz. çocukken ağlamak için ona koşarsınız.en gizli sırları onunla paylaşırsınız. yatak kutsaldır. hindistandaki inekler gibi!!!
tık tık:http://www.dailymotion.com/video/x24vnm_jeanne-cherhal-ma-vie-en-lair-clip_creation
tout s'annonçait si différenttout nous semblait un peu plus grandon aurait dû se réveillersur le même oreillersans jamais se lassermais quand vient l'ennuiblanc il s'installetu tombes de ton piédestalet nos caresses et nos jolies habitudesperdent soudain de l'altitudesi tu me suisje te fuistu me fuisje te suisc'est ma vieet je l'envoie en l'airtant qu'il est tempsqu'il est tempstant qu'il est encore tempsde changervoilà je change d'airsi tu me fuisje te suistu me suisje te fuisc'est ma vieet je la veux en l'airnotre amour n'a pas passé l'hiverj'en ai rêvé de te revoirj'en ai connu des coucous d'un soirqui aurait cru qu'à vivre à deuxon allait dev'nir vieuxavant l'heure avant euxmais un soir en prenant l'escalierj'ai vu l'amour sur le palieret son sourireson vieux pull ses habitudesont pris soudain de l'altitudesi tu me suisje te fuistu me fuisje te suisc'est ma vieet je l'envoie en l'airtant qu'il est tempsqu'il est tempstant qu'il est encore tempsde changervoilà je change d'airsi tu me fuisje te suistu me suisje te fuisc'est ma vieet je la veux en l'airmon amour passerons-nous l'hiver ?si tu me suisje te fuistu me fuisje te suisc'est ma vieet je la veux en l'airmon amour passerons-nous l'hiver ?

bayıldımm!!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder