17 Şubat 2017 Cuma

izlediklerim












Bu haftayı hiç sevemedim. Cep telefonum çalındı, rehberimi, fotoğraflarımı, bütün notlarımı, kayıtlarımı kaybetmiş oldum. Her şeyi telefonda olan biri için adeta çöküştü. Teknolojiden anlamayan, hiçbir şeyini de yedeklememiş biri olduğumdan şimdilik 3,5 numara kayıtlı telefonum ve eski tip whatsappsız mesajlaşmalarla yoluma devam ediyorum.  Bu da biraz gerekiyormuş sanırım.Bana da feci bir ders oldu.Fotoğraf makinemin de bozulmaya yüz tuttuğu şu günlerde teknolojik aletler beni çok yıprattı. Bu hafta sürekli kötü olaylar, yitirmeler duydum. Allah beterinden korusun, sağlık olsun.
1900 Efsanesi Okyanusun üstünde doğan ve karaya hiç ayak basmayan, resmi olarak hiç yaşamamış birinin hikayesi. Mutlaka izleyin.
Lizbon'a Gece Treni'ni ocak ayındaki Lizbon seyahatine gitmeden okumaya başlamıştım, ardından filmini izledim, kitaba göre o kadar hızlıydı ki sevdim mi bilmiyorum açıkçası. Bir ara yeniden izlemeyi düşünüyorum. Gezdiğim şehirlerde geçen filmleri izlemek en sevdiklerimden*-*
Buz Devrini ilk kez sevemedim, fazla zorlamaydı.
Asfalt Tango beklentilerimle alakasızdı, hiç sevemedim.
The Birds hep izlemek istediklerimdendi. Kuşlardan ürkmüyor değilim şu an.
Bab'Aziz Tasavvuf konusunda aşırı bilgisiz olduğumdan anlamakta zorlandım, birkaç defa daha izlemeliyim. Mutlaka izlemelisiniz!
Çok fazla dizi izlemeyen biri olarak bu ara dizilere sardım. Başlamamla bitirmem bir oldu. Black Mirror'u herkes mutlaka izlemeli, özellikle bazı bölümlerini. 3.sezon 1. bölüm ve 1. sezon 3. bölüm favorilerim. Hafiften paranoyak yapmadı da değil bu dizi beni. Teknoloji hem şahane hem de berbat bir şey.
Sherlock seni izlemekte nasıl bu kadar geç kaldım bilmiyorum. Diyebileceğim tek şey bir an önce izleyin!


1 yorum:

  1. Geçmiş olsun.Ben ara sıra telefonumdaki fotoğrafları aktarıyorum ama başka hiçbir yedekleme yapmıyorum. Çalınması hoş bir durum değil hakikaten.

    YanıtlaSil